Menu

Kwalifikacja INF.02 i INF.07

Cechy produktu

  • ISBN 9788365645234 
  • Autor Jerzy Kluczewski;Damian Strojek 
  • Wydawnictwo ITSTART 
  • Ilość stron 480 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Książka „Kwalifikacja: INF.02 i INF.07 – Administrowanie sieciami komputerowymi w symulatorze Packet Tracer w przykładach i ćwiczeniach Część II” jest podręcznikiem wspomagającym nauczanie w zawodach: Technik Informatyk i Technik Teleinformatyk.

Jest kontynuacją pierwszej części książki o tym samym tytule.Może być wykorzystywana na przedmiotach poruszających zagadnienia projektowania, zarządzania i administrowania sieciami komputerowymi obejmującymi zagadnienia: podstawy konfigurowania następujących protokołów, usług i technik sieciowych: routing dynamiczny RIP, EIGRP, OSPF, eBGP, routing statyczny, listy kontroli dostępu, VoIP, STP, RSTP, VTP, FRAME RELAY, PPP, uwierzytelnianie PAP i CHAP, RADIUS, NETFLOW, NAT, L2NAT, VPN, tunelowanie, przełączniki wielowarstwowe 3560-24PS i 3650-24PS.

gromadzi ćwiczenia praktyczne, a także wskazówki do rozwiązań zadań w postaci plików do samodzielnego pobrania.Zasada przyjęta przez autorów książki była następująca „Minimum teorii – maksimum przykładów praktycznych”, które można wdrożyć zarówno w środowisku symulacyjnym w trakcie zajęć lekcyjnych jako powiększenie teorii, a także w formie zadań domowych, których wykonanie możemy zlecić uczniom.

dodatkowo dysponując sprzętem i laboratorium sieciowym, luźno możemy scenariusze ćwiczeń i przykładów wykorzystać do konfiguracji fizycznego sprzętu.Autorzy tej książki to zespół międzypokoleniowy i interdyscyplinarny.

Utalentowany uczeń Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku, Damian Strojek. Jego pasją są sieci komputerowe, certyfikaty CCNA R&S, a także CCNA Security. Jerzy Kluczewski, długoletni instruktor Akademii CISCO CCNA.

W swym dorobku autorskim posiada już kilka publikacji książkowych na temat symulatora Packet Tracer. Swoje doświadczenie zdobywał podczas pracy w przemyśle, aktualnie jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.