Menu

Kwiaty nad piekłem

Cechy produktu

  • ISBN 9788381109123 
  • Autor Ilaria Tuti 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

W niewielkim włoskim miasteczku u stóp Alp turysta dokonuje makabrycznego odkrycia. Na leśnej polanie leży nagie ciało pana z wyłupionymi oczami. Na miejsce przybywa komisarz Teresa Battaglia, doświadczona profilerka, której ciało i mózg zaczynają odmawiać posłuszeństwa,, a także inspektor Massimo Marini, nowy w zespole.

Oboje są zdeterminowani, żeby rozwikłać zagadkę morderstwa zdającego się nie posiadać logicznego wyjaśnienia, ale miejscowi nie chcą współpracować ze śledczymi. Szef lokalnej policji, Knauss, nie przyjmuje do wiadomości, iż mordercą musi być ktoś z miasteczka – taki skandal z pewnością zaszkodziłby wizerunkowi kurortu, który utrzymuje się tylko dzięki turystom…Wkrótce okolicą wstrząsa kolekcja brutalnych napaści.

Battaglia jest pewna, że wszystkie ofiary coś ze sobą łączy, lecz w tej układance brakuje bezdyskusyjnie zbyt wielu elementów. Aby poskładać je w całość, będzie musiała stawić czoła także własnym słabościom i chorobie, która drąży jej umysł.Kwiaty nad piekłem to nie tylko budzący dreszcze thriller, ale także poruszająca historia osoby bezradnej w obliczu starzejącego się organizmu, który zawodzi w najmniej odpowiednich chwilach.„Teresa Battaglia jest kimś więcej, niż bohaterką powieści: jest światłem pełnym cienia, miejscem w naszych sercach”.

Donato Carrisi„Pełna zwrotów akcji, wartka i poruszająca opowieść, która wyśmienicie wykorzystuje walory otoczenia: góry, las i dziką przyrodę”. Wired.it

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.