Menu

Labirynt Alicja w Krainie Schematów

Cechy produktu

  • ISBN 9788365816276 
  • Autor Magdalena Walczak 
  • Wydawnictwo Papierowy Motyl 
  • Ilość stron 266 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Wyjść z Labiryntu jest łatwo, pod warunkiem podążania we właściwym kierunku. A co wynajdziemy na jego końcu? Pełnię życia, radość,typowo relację ze sobą i bliską osobą na poziomie najszczególniej satysfakcjonującym.

Aby odnaleźć wyjście z Labiryntu nie trzeba stosować metody prób i błędów. Wystarczy zanurzyć się w opowieść, którą serwuje Magdalena Walczak.Książka to duchowo-psychologiczna podróż po planszach, korytarzach i zakamarkach relacji z samym sobą.

Spotkamy na naszej drodze przewodników, pomocników, przeszłość, własne emocje, Anioła Stróża i ukochanego. Spojrzymy na wyrastające pod nogami szafy, talie kart, wieże własnych schematów i pola do gry.

Czym jest wyjście z Labiryntu i czy za każdym razem to, czego pragniemy, będzie dla nas faktycznie najkorzystniejsze? przez właśnie te pytania przeprowadzi nas Alicja.Magdalena Walczak to germanistka z wykształcenia, nauczycielka języka niemieckiego z zamiłowania, specjalistka ds.

transakcji oszukańczych z zawodu, rozkochana w słowie i metaforach, w ludziach i naturze. Tak jak Alicja szuka wyjść z życiowych labiryntów, a potem spisuje je w instrukcje. Pierwszą z nich jest właśnie ta książka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.