Menu

Labirynt strachu. Tom II. Światło jest kapryśne

Cechy produktu

  • ISBN 9788381472241 
  • Autor Beata Nowosielska 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 296 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Złe wspomnienia? To najlepsze, co może cię tu spotkać...Rok po spędzeniu traumatycznych wakacji w siedlisku, podczas których Sara straciła kilkoro przyjaciół, w gazecie znów pokazuje się ogłoszenie o możliwości wynajmu domku pośrodku lasu.

Sara, Marek i Witek decydują się sprawdzić, czy ktoś nie uległ urokowi miejsca i nie wybrał się tam na pozornie beztroski urlop. Okazuje się, że w siedlisku wciąż dzieją się rzeczy, które trudno wytłumaczyć w logiczny sposób.

Kiedy przyjaciele znajdują dziwnie zachowującego się mężczyznę, natychmiast postanawiają dowiedzieć się, co stało się z resztą jego rodziny, która zniknęła w enigmatycznych okolicznościach. Gra toczy się o wysoką stawkę, jaką jest życie dziesięcioletniego Willy’ego, poszukiwanego przez niebezpiecznych ludzi...Czy uda się uratować członków zaginionej rodziny? Kto i dlaczego pragnie schwytać chłopca? Co tak naprawdę dzieje się w tym pełnym zagadek miejscu?A więc klamka zapadła.

Wracamy do siedliska. Do wspomnień, które budziły nas każdej nocy, do domu, który zniszczył w nas radość życia i zabrał przyjaciół, do wakacji, które okazały się najgorszym koszmarem. Do miejsca, gdzie wszystko jest osiągalne, gdzie sen to zbawienie, a rzeczywistość – pułapka.To była nieprzystępna decyzja, którą jednak musieliśmy podjąć na przekór zdrowemu rozsądkowi.

Musieliśmy tam jechać, inaczej moglibyśmy popaść w paranoję i szaleństwo. Musieliśmy się upewnić. Lepiej wiedzieć, na czym się stoi, tworzyć chore filmy w głowie, w której rany jeszcze się nie zagoiły.Bałam się tak jak jeszcze nigdy od roku, w każdej sekundzie wracały wspomnienia, które udało mi się zrzucić w głąb świadomości.

teraz wracało wszystko. Prawidłowe i złe, smutne i tragiczne, lecz już jestem dorosła, już wiem, iż tak trzeba.Beata Nowosielska(ur. 24.05.1974 r.) - z wykształcenia ratownik medyczny i magister fizjoterapii.

Od kilku lat pracuje w pracowni histopatologii. Z zamiłowania pisarka – od za każdym razem zakochana w książkach, zaczytana w literaturze horroru i thrillerach. Atrakcyjna świata i ludzi, kocha morze ponad życie. Zodiakalny Bliźniak, więc pisze po dwie książki naraz.

Labirynt strachu to jej debiut literacki. Planuje niebawem zaprosić czytelników do kolejnych mrocznych powieści swego autorstwa

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.