Menu

Laser 3rd Edition A1+ SB + CD-ROM+ eBook+ MPO - Malcolm Mann - książka

Cechy produktu

  • ISBN 9781380000187 
  • Autor Malcolm Mann 
  • Wydawnictwo Macmillan 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Kurs dla młodzieży, który przygotowuje uczniów do egzaminu FCE już od poziomu A1+ do B2.seria Laser składa się z pięciu części, a materiał zawarty w każdej z nich jest w pełni zgodny z założeniami Common European Framework dla stopni od Breakthrough do Vantage (A1+ do B2).

Główne założenia serii to harmonijny rozwój wszelkich efektywności językowych oraz regularne powtórki materiału, upraszczające przygotowanie młodzieży do egzaminu, a to wszystko w kontekście współczesnej, młodzieżowej tematyki.

Do każdej z książek zostały dołączone płyty: CD-ROM oraz audio dla ucznia, które posiadają za zadanie urozmaicić zajęcia i zapewnić nastolatkom uzupełniającą motywację do nauki. W nowej wersji znalazły się zmodyfikowane i zupełnie świeże teksty oraz renomowane poprzez młodzież zadania rodzaju webquest.

Do książki nauczyciela załączono nowy cyfrowy element – DigiBook.Warto wiedzieć:- Sekcje Wordpower! wprowadzają i ćwiczą świeże słownictwo.- przezroczyste zestawienia zagadnień gramatycznych znajdują się na końcu podręcznika.- Wszystkie umiejętności nauczane są krok po kroku.- Do książki nauczyciela dołączono DVD-ROM, który gromadzi m.

in. Testy, generator testów i filmy i DigiBook (cyfrową wersję podręcznika z materiałem audio).- NOWOŚĆ. Książka ucznia zawiera kod dostępu do platformy Macmillan Practice Online, na której uczeń znajdzie dopełniające ćwiczenia rozwijające słownictwo, gramatykę i umiejętności językowe.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.