Menu

Lato w Pensjonacie pod Bukami

Cechy produktu

  • ISBN 9788380757585 
  • Wydawnictwo Filia 
  • Ilość stron 520 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Czy istnieją miejsca, które mają magiczną moc czarowania rzeczywistości? I których urok spływa na gości jak ciepły, letni deszcz, obiecujący ukojenie i nowy początek?Stary, ale odrestaurowany bieszczadzki Pensjonat pod Bukami kryje w sobie magiczną moc przyciągania wszelkich zagubionych dusz.Prowadzi go niebanalna i dystyngowana starsza pani, Róża.

Każdego roku przyjeżdżają tu osoby, które szukają swego miejsca w życiu i czekają na swoją szansę, dzięki której odnajdą w końcu szczęście.Także tego roku Pensjonat stanie się przytuliskiem dla młodych małżeństw, zwaśnionych sióstr, dawnych kochanków i samotnych serc.Każdy pokój zdobi grafika z cytatem z wiersza Stachury albo piosenki Starego prawidłowego Małżeństwa.

Odczytane słowa ze ścian, niczym za dotknięciem magicznej różdżki, będą miały wpływ na późniejsze wydarzenia czytających je osób.A może tak właśnie działa poezja? Zmusza do zatrzymania i refleksji, a potem subtelnie podpowiada myślom nowy tor.Zapraszamy do Pensjonatu pod Bukami.

Tego lata, jak głównie, Pensjonat stanie się świadkiem nowych początków, sklejonych serc i tworzenia niezapomnianych chwil.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.