Menu

Leasing w firmie - zasady rozliczania w 2019 r.

Cechy produktu

  • ISBN 9788381375665 
  • Autor Aneta Szwęch 
  • Wydawnictwo Infor PL 
  • Ilość stron 100 
  • Rok wydania 2019 

Opis

"Leasing jest obecnie jedną z najszczególniej powszechnych form finansowania działalności wielu firm. Zezwala na korzystanie, za odpowiednim wynagrodzeniem i w określonym czasie, z solidnych środków bez konieczności ich zakupu.

Stale rosnąca popularność leasingu wynika m.in. Z faktu, iż stał się możliwością szybkiego i skutecznego doinwestowania prowadzonej działalności gospodarczej bez jednoczesnej konieczności zaciągania kredytów bankowych i związanych z tym uciążliwości.Z początkiem 2019 r.

wokół tematu leasingu powstało niemałe zamieszanie związane z wprowadzeniem do przepisów podatkowych ograniczenia w zaliczaniu do kosztów opłat za leasing samochodów osobowych.Publikacja w prosty i usystematyzowany sposób przeprowadzi Czytelnika poprzez wszystkie etapy rozliczania leasingu (jednocześnie podatkowe jak i balansowe) począwszy od zawarcia umowy poprzez rozliczanie w trakcie jej trwania na zakończeniu umowy skończywszy.

Całość poparta poręcznymi przykładami i ewidencją księgową a także aktualnymi interpretacjami podatkowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.