Menu

Legendy naszej motoryzacji

Cechy produktu

  • ISBN 9788327235268 
  • Autor Aleksander Sowa 
  • Wydawnictwo Aleksander Sowa 
  • Ilość stron 425 

Opis

Fascynująca podróż przez ponad 100 lat polskiej motoryzacji

Zbiór żartobliwych, ironicznych opowiadań, na tematy technologiczne i historyczne. Legendy naszej motoryzacji to także ciekawostki, mało znane fakty z historii polskiej motoryzacji i losy niezwykłych ludzi, którzy poświecili się polskiej technologii, sporcie motorowym i automobilizmowi.

To publikacja dla prawdziwych entuzjastów dwóch i czterech kółek. Książka zaskakuje z każdym rozdziałem tematami i oryginalnym językiem. Wprawia w zachwyt, porusza i śmieszy. Szerokie ramy tematyczne tej publikacji nie ograniczają się do samochodów czy motocykli, ale traktują o wszystkim, co w polskiej motoryzacji jest i było niezwykłe np. O niewiele znanych prototypach i kulisach ich budowy, pokaźnych silnikach okrętowych, pojazdach specjalnych, drogownictwie a nawet... Kolejnictwie.

Legendy naszej motoryzacji to książka dla wszelkich, którzy myśli posiadają ryte w metalu, w miejsce inteligencji posiadają stopień sprężania a pod mostkiem tętni u nich paliwowa pompa. Publikacja, dla ludzi w żyłach których benzyna płynie zamiast krwi.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.