Menu

Legion: Kłamstwa patrzącego - Brandon Sanderson (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374806633 
  • Autor Brandon Sanderson 
  • Wydawnictwo MAG 
  • Ilość stron 99 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Stephen Leeds, znany także jako „Legion", cierpi na nieszablonowe zaburzenie psychiczne. W ciągu kilku godzin może stać się ekspertem z dowolnej dziedziny... A za każdym razem, gdy opanuje kolejny zakres wiedzy, powstaje nowy „aspekt" Stephena.

Czy jest schizofrenikiem? Być może. Czy czyni go to niewiarygodnie wydajnym agentem specjalnym? niewątpliwie. Oto jego ostatnia, być może najdziwniejsze przygoda. Inicjuje się od dwóch niezwiązanych ze sobą wydarzeń: zniknięcia Armanda, jednego z licznych „aspektów" Stephena, i niespodzianej prośby o pomoc ze strony Sandry, kobiety, która przed wielu laty pomogła mu żyć z zaburzeniami...

a ich połączenie prowadzi do złowrogiej producenta technicznej specjalizującej się w zaawansowanych technikach penitencjarnych. Oryginalna, ambitna i niesamowicie wciągająca historia pokazuje Stephena Leedsa w najkorzystniejszej formie – jako frapującego bohatera i człowieka nieustannie starającego się zrozumieć swoją podzieloną naturę i nad nią zapanować.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.