Menu

Lekcja Strategii. Jak rozwijać dzieci poprzez naukę gry w szachy. - Michał Kanarkiewicz (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394999872 
  • Autor Michał Kanarkiewicz 
  • Wydawnictwo Kanarkiewicz Strategy Consulting 
  • Rok wydania 2018 

Opis

„Lekcja strategii. Jak rozwijać dzieci przez naukę gry w szachy” to podręcznik dla nauczycieli, rodziców i wszystkich osób dorosłych, którym zależy na rozwoju własnym i dzieci.188 stron wiedzy o pedagogice, psychologii i praktyce w trakcie nauki gry w szachy.Co da Ci ta książka?1.

Wiedzę o edukacyjnych wartościach gry w szachy.2. Inspirację do rozwoju strategicznego i logicznego myślenia.3. Kreatywne lekcje strategicznego myślenia.4. Praktyczne wskazówki, jak rozpocząć naukę gry w szachy.5.

Sprawdzone metody nauki gry w szachy.Czego się z niej nauczysz?1. Jak rozwinąć dzieci poprzez naukę gry w szachy.2. Jak wspierać dzieci w rozwoju królewskiej pasji.3. Jak korzystać z dobrodziejstw szachowej rozgrywki.4.

Jak nauczyć gry w szachy krok po kroku.5. Jak wprowadzać nowych graczy w świat królewskiej gry.Książka napisana jest tak, by odbiorca mógł dostrzec, w jaki sposób gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka i dzieli się na 3 części.Część 1 — PEDAGOGICZNA:Rozdział pedagogiczny to zbiór moich obserwacji i doświadczeń w kilkuletniej pracy z 2000 dziećmi i 1000 dorosłych kursantów.

Z tego rozdziału dowiesz się, dlaczego warto grać w szachy.Część 2 — PSYCHOLOGICZNARozdział psychologiczny to gościnny rozdział autorstwa Leszka Badurowicza, specjalisty w treningu mentalnym, w dyscyplinach intelektualnych.

Z tego rozdziału dowiesz się o tym, jak powinien mądrze wspierać i wychowywać świadomy nauczyciel i rodzic.Część 3 — praktycznACzęść poręczna to przewodnik po świecie szachów. Krok po kroku, za rękę przeprowadzę Cię do rozegrania pierwszej partii szachów.

Z tej części dowiesz się, jak nazywają i poruszają się bierki szachowe i poznasz potrzebne zasady to rozegrania pierwszej, pełnoprawnej partii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.