Menu

Lekcje. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788308067987 
  • Autor Gisele Bündchen 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Literackie 
  • Ilość stron 264 
  • Tematyka biznes i ekonomia, biografie i pamiętniki, dramat, literatura piękna, klasyczna i poezja, humanistyczne 

Opis

Bestseller „New York Timesa”

Supermodelka i filantropka Gisele Bündchen dzieli się swoją osobistą historią, przemyśleniami i prywatnymi fotografiami, opisując ludzi, wartości i wydarzenia, które ukształtowały jej życie.

Podróż Gisele Bündchen rozpoczęła się w południowej Brazylii, gdzie dorastała z pięcioma siostrami, grając w siatkówkę i ratując psy i koty w rodzinnym mieście. Chciała zostać zawodową siatkarką albo weterynarzem. Los zadecydował jednak inaczej. Miała 13 lat, gdy w centrum handlowym w São Paulo wypatrzył ją scout szukający kandydatek na gwiazdy modelingu. Cztery lata później Gisele pojawiła się na pamiętnym skąpanym w deszczu pokazie Alexandra McQueena w Londynie. Była wiosna 1998 roku. Tak zaczęła się jej spektakularna kariera modelki, a era „heroin chic” w modzie dobiegła końca. Od tego czasu Gisele wystąpiła w prawie 400 kampaniach reklamowych i pojawiła się na ponad 1200 okładkach czasopism. Wzięła udział w ponad 470 pokazach mody dla najważniejszych marek na świecie. Stała się ikoną, która pozostawiła trwały ślad w branży modowej.

Do tej pory niewiele osób miało szansę poznać prawdziwą Gisele, kobietę, której życie prywatne solidnie kontrastuje z wizerunkiem publicznym. W „Lekcjach” po raz pierwszy ujawnia, kim naprawdę jest i czego nauczyła się, żeby żyć pełnią życia. Zabiera czytelników w podróż, która rozpoczyna się od dzieciństwa spędzonego boso w znikomym mieście do czasów obszernej międzynarodowej kariery, macierzyństwa i małżeństwa ze sportowcem, Tomem Bradym.

Będąc dziełem świadczącym o szerokiej otwartości i wrażliwości, „Lekcje” ukazują wewnętrzne życie kobiety, która jest jedną z najmocniej rozpoznawalnych osób na świecie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.