Menu

Liber BDSM

Cechy produktu

  • ISBN 9788395536441 
  • Autor Tom Hex 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 66 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Tom Hex jest niedużo znanym, ale za to bardzo utalentowanym przedstawicielem nowoczesnej szkoły magicznej Divine Mystery Order. Związany ze Świątynią A (The A Temple), Mistycznym Czarostwem (Mystic Wisecraft) i kultem Genter-gavet Okkan, praktykuje czary dla dobra swego i społeczności lokalnej.

Hex to także poeta, pisarz, muzyk i performer. Uwielbiany za wizjonera, w wolnych chwilach pomiędzy objawieniami prowadzi restaurację wegetariańską, której specjalnością jest wegańskie sushi. O przygodach Hexa i jego grupy kalifornijskich czarownic możemy dowiedzieć się z wydanego niedawno tomu Księga Sfery.

Liber BDSM to krótki podręcznik unikalnego rodzaju magii.unikalna metoda wprowadzania pożądanych zmian w świecie zewnętrznym i wewnętrznym siłą własnej woli łączy w sobie esencję takich praktyk magicznych jak inwokacja, sigilizacja i zaklinanie.Z pozoru prosta w wykonaniu, polegająca jedynie na wyrażeniu Woli w kilku słowach, okazuje się niespodzianie trudna nawet dla nowoczesnych praktyków Rzemiosła.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.