Menu

Listonosz dobrych wieści - Aleksandra Justyna Kulawik (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378599180 
  • Autor Aleksandra Justyna Kulawik 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 234 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Zastanawiasz się czasem...Jak zmienić swoje życie na lepsze? Co zrobić, żeby znaleźć prawdziwą miłość? W jaki sposób z humorem podchodzić do trudnych sytuacji w życiu?Anna chce zmienić swoje życie i znaleźć prawdziwego księcia z bajki dla dorosłych.

Ma dość swojej pracy, fałszywych przyjaciół, niezdecydowanych mężczyzn i debetu na koncie. Z dnia na dzień rzuca dosłownie wszystko. Idzie do psychologa, zapisuje się na siłownię, początkuje dietę i rejestruje się w Biurze matrymonialnym "Figielek".

Postrzegana do tej pory za fajtłapę i szarą myszkę staje się z dnia na dzień zdecydowaną i pewną siebie kobietą, która początkuje przyciągać uwagę otoczenia. Tytułowa bohaterka udowadnia na każdym kroku, że można się zmienić, jeśli tylko naprawdę się tego chce.

wystarczy uwierzyć w siebie, by tuż za rogiem spotkało nas prawdziwe szczęście z listem w dłoni.Czytając tę książkę masz wrażenie, że uczestniczysz w życiu głównej bohaterki. Odpowiadasz na jej pytania, chcesz jej doradzić i sam uczysz się nowego podejścia do życia.

"Listonosz korzystnych wieści" to historia pełna energii, optymizmu i wiary w udoskonalone jutro.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.