Menu

Łowca Pomysłów

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006977 
  • Autor Vadim Gierko 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 222 
  • Rok wydania 2016 

Opis

"
„Łowca Pomysłów” Vadima Gierko to niezwykły i oryginalny poradnik o zagadkowym tytule.

Autor stara się w nim umotywować najważniejszą tezę swej filozofii, mianowicie to, iż każdy z nas jest tytułowym Łowcą Pomysłów. Jak pisze na początku: „Ta książka pomoże Ci zrewolucjonizować siebie i na nowo odkryć w sobie Łowcę Pomysłów”. W trakcie lektury czytelnik uzmysławia sobie sporo wyraźnych kwestii, nad którymi być może dotychczas się nie zastanawiał, tj.: czym są pomysły, skąd się biorą i co należy z nimi robić? Jak czerpać z tego co nam udostępnia przestrzeń? Jak otworzyć swój umysł i być bardziej kreatywnym? Czym jest cykl twórczy i jak nim sterować? Vadim Gierko w niezwykły sposób patrzy na mechanizmy rządzące ludzkim umysłem i przestrzenią, która nas otacza.

Autor twierdzi, iż Łowca Pomysłów „nie musi realizować swoich pomysłów”, wyłącznie powinien skoncentrować się na procesie twórczym i otworzeniu umysłu na świeże idee. Tylko takie nastawienie sprzyja w ostateczności realizacji i przyciąganiu pomysłów.

W poradniku wynajdziemy niemało ciekawych ilustracji, przykładów z autopsji, świata nauki, sztuki i show biznesu. To rewelacyjna lektura dla każdego, kto pragnie na nowo odkryć w sobie potencjał do realizacji własnych pomysłów i kto chce inaczej spojrzeć na swoje życie. To książka dla każdego, kto pragnie być wolnym, spełnionym i szczęśliwym człowiekiem. Jest to pozycja, która bez dwóch zdań uwydatnia się na rynku i nie można przejść obok niej obojętnie.
"


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.