Menu

Magia Paryża - Barbara Cartland (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788711728383 
  • Autor Barbara Cartland 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 115 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Sir Richard starał się uratować dom będący własnością rodziny Hillingtonów od dwu stuleci. Okazało się to jednak zadaniem ponad jego siły. Po śmierci żony wreszcie zrozumiał, iż jedyne, co mu pozostało, to sprzedać dom i całą posiadłość.

Wraz z Evą postanowili przenieść się do Paryża. Będą mieć szczelny dach nad głową. Eva była zachwycona, pomysł ten bowiem zdawał się uszczęśliwiać ojca. Załamał się po śmierci Lisette i Eva straciła nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze zobaczy jego uśmiech.

Sir Richard nie wyobrażał sobie życia na wsi bez dobrych koni, na które już nie było go stać. Nie mógł również pozwolić sobie na służbę, jakiej wymagało prowadzenie tak pokaźnego domu. Nie miał trafnych funduszy na rozrywki ani na przyjmowanie gości.Eva zaproponowała, żeby pojechali do Paryża, sądziła, iż tam będzie im łatwiej.

Sir Richard raczej w to wątpił, ale z drugiej strony szeroki dom w Gloucestershire, odkąd zabrakło Lisette, wyjątkowo go przygnębiał. Poza tym nie był odpowiednim miejscem, gdzie można aby wychowywać córkę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.