Menu

Magiczna sztuka uwodzenia panów

Cechy produktu

  • ISBN 9788379003778 
  • Autor Jacquelline Lanser 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 87 
  • Rok wydania 2015 

Opis

„Magiczna sztuka uwodzenia panów” Jacquelline Lanser jest książkowym kursem nad wyraz nietypowym, ponieważ autorka zdradza w nim rzekomo tajemniczą wiedzę, której skutkiem jest umiejętność przyciągania miłości, szacunku i wierności ukochanej osoby.

Ten swojego rodzaju podręcznik oparty jest na przykładach wziętych z codziennego życia. Chwilami są to krótkie obyczajowe opowiadania, na podstawie których przewodniczka kreuje zadania dla chcących posiąść tę tajemną wiedzę Czytelniczek. „Jest to wiedza przepracowana przez nasze babcie, prababcie i ta współczesna, już trochę oszlifowana poprzez XXI wiek. Warunkiem prawidłowego zrozumienia materiału zawartego w tej książce jest precyzyjne przepracowanie tematów zawartych w poszczególnych ćwiczeniach” – pisze autorka.

Książka skierowana jest do tych odbiorców, którzy marzą o prawdziwej, ładnej miłości. Ma ona za zadanie pomóc im w odnalezieniu i zdobyciu tego uczucia.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.