Menu

Magiczne miejsce. Tom 1

Cechy produktu

  • ISBN 9788381941594 
  • Autor Agnieszka Krawczyk 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Bywa, że podróż, w którą się udamy, odmienia nasze życie na zawsze.Witold Mossakowski, młody pracownik ministerstwa przyjeżdża do Idy, bo tutaj kupił podupadający pałac. Zrobił to dla kaprysu, bez zastanowienia, jednak to magiczne miejsce skradło jego serce na zawsze.

Nie tylko miejsce, lecz i mieszkający w nim ludzie – osoby niezwykłe i pełne pasji, o oryginalnych zainteresowaniach. W jego życiu pojawia sięurocza dziewczyna, Mila Bielak, wielbicielka kotów i astronomii, której przeszłość kryje pewną tajemnicę...Właśnie tutaj, w błyskotliwej dolinie pełnej kwiatów, z których dawna właścicielka pałacu, hrabina Tyczyńska, destyluje swe czarodziejskie pachnidła, Witold rozpoczyna rozumieć, co jest dla niego ważne.

Poznaje prawdziwą poezję życia, na którą składają się obrazy, barwy i zapachy oraz śladowe codzienne radości.„Magiczne miejsce” to ujmująca historia o poszukiwaniu szczęścia i konieczności pogodzenia się ze sobą i ze swymi wspomnieniami.

Życie naprawdę może się zmienić w jednej chwili, tylko trzeba umieć zobaczyć, że ta chwila właśnie nadeszła i radować się nią.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.