Menu

Magija bez teorii w praktyce

Cechy produktu

  • ISBN 9788395536410 
  • Autor Tom Hex 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 134 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Tom Hex po latach działalności w zakonach magicznych i grupach czarownic postanowił spisać swoje przerażające, a równocześnie absurdalnie śmieszne doświadczenia, czego wynikiem jest niniejszym tom. Magija bez teorii w praktyce, czyli Co robią współczesne czarownice to w istocie sama praktyka, bez (nie)zbędnej teorii.

Jednak czytelnik nie odnajdzie tutaj skondensowanych grimuarycznych przepisów na rytuały i zaklęcia do natychmiastowego wykorzystania w powszednim życiu. Hex nie ma zamiaru kopiować zawartości istniejących książek o magii.

Raczej zakładając, iż światły czytelnik posiadł już odpowiednią Wiedzę, Hex opisuje, co dzieje się, kiedy takie czary zostaną uruchomione i jakie z tego mogą wyniknąć przerażające (albo rozśmieszające) konsekwencje.

Mimo takiego podejścia, księga mieści niezliczoną ilość zakodowanych czarów, a wytrawny praktyk może się z niej nauczyć kilku naprawdę niezłych sztuczek. Czytając wspomnienia Hexa:+ spędzisz cztery dni na kalifornijskim festiwalu magii i pogaństwa PantheaCon,+ weźmiesz udział w weekendowym kursie magii progresywnej dla początkujących,+ poznasz fatalne skutki praktyk duchowych: wynaturzenia, pijackie burdy, zdziczenie, porachunki gangsterskie i wysoką śmiertelność ofiar uroków,+ ujrzysz patologię środowiska magów: handel inicjacjami i inkarnacjami, rytualny seks grupowy, niepohamowane obżarstwo i demolowanie śmietników,+ przeżyjesz naloty policji, ksenomorfów, FBI, Opus Dei, Demona Alkoholu i Freddy’ego Kruegera.

Chyba nie trzeba Cię już bardziej zachęcać?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.