Menu

Malwina i Krzysiek - w dialogu

Cechy produktu

  • ISBN 9788366070448 
  • Autor Michalina Chwalisz 
  • Wydawnictwo WasPos 
  • Ilość stron 88 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Co siedzi w głowie współczesnych polskich licealistów?Jak się żyje w tym dziwnym okresie pomiędzy dzieciństwem a dorosłością?W powszednich rozmowach kuzynów Malwiny i Krzyśka przewijają się tematy od polityki po uzależnienie od gumy do żucia.

Żart nieraz okazuje się najkorzystniejszą reakcją na problemy, a nikogo się tak prawidłowo nie ripostuje jak własnych bliskich.Czytając „Malwina i Krzysiek – w dialogu”, przypomnicie sobie nagłówki gazet, lektury maturalne a także odwiedzicie kilka miejsc w Warszawie i nie tylko.„Malwina i Krzysiek – w dialogu” to lekka, przyjemna i nad wyraz optymistyczna opowieść, skłaniająca do wielu refleksji.

Z niezwykłą wnikliwością opowiada o codzienności nastolatków, ukazując ich wszelkie boleści i troski. Na pewno jest to jedna z tych książek, które przywracają korzystny nastrój i powodują uśmiech na twarzy.

Polecam z całego serca!Adriana Rak – blog „tajemnicze książki”

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.