Menu

Mały i Wielki świat Aurelki. Marzec - ebook

Opis

Trzecia część przygód rezolutnej Aurelki, która wciąż poznając świat, wszystkim wokół zadaje tysiące pytań. Z ust dziewczynki płynie nieustanny potok słów, a w jej minimalnej główce kłębi się milion myśli. Nieobce są jej wyrafinowane zabawy i związane z nimi kłopoty, z których zawsze wychodzi obronną ręką. Wraz z najbliższą rodziną i przyjacielem Tobiaszkiem, dzielnie stawia czoła codzienności w domu i w przedszkolu.

Tym razem dziewczynka, bierze udział w książkowym maratonie. Wraz z Tobiaszem próbuje uratować babcię i świat przed zagładą, wykorzystując złośliwy ruski odkurzacz. Poznaje przemiłego pana dentystę, który jednak nie wszystkim dzieciom z przedszkola przypadnie do gustu. Bierze udział w niebanalnej dyskusji na temat tyrano-kwiatków w przedszkolu. Najmłodsi czytelnicy mogą się od bohaterki i jej przyjaciela sporo nauczyć, na przykład, jak zachowują się księżniczki i gentlemani.

Przygody Aurelki to sporo dobrej zabawy obfitującej w atrakcyjne, a czasem choćby groźne sytuacje, włącznie z próbą ratowania świata przed katastrofą.

Autorka w niedługich opowieściach z codziennego życia przedszkolaków wskazuje pozytywne zachowania i nawyki, które należy pielęgnować, nawet takie, jak mycie ząbków, czytanie książek i pomaganie w trakcie przygotowywania posiłków. To książka, która uczy i bawi. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i wraz Aurelką wyruszyć na podbój minimalnego i dużego świata.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.