Menu

Mały poradnik jak być wielkim sportowcem

Cechy produktu

  • ISBN 9788394883706 
  • Autor Szymon Kurowski 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 135 
  • Rok wydania 2017 

Opis

minimalny poradnik, jak być wielkim sportowcem? To jedyny w swym rodzaju poradnik, gdyż w nietypowy sposób uczy młodych zawodników, jak nie zmarnować swej kariery. Można to porównać do książki psychologicznej, która demonstruje nam jak osiągnąć wymarzony cel, który w sytuacji każdego sportowca jest bycie najlepszym. Ale jest to coś więcej niż kolejna książka pisana poprzez psychologa, autor opiera się na własnych doświadczeniach i przeżyciach, które skrupulatnie opisuje w wyżej wymienionym tytule. Sam doświadczył wszystkiego na własnej skórze i wie jak przygotować psychicznie młode talenty do osiągania niemożliwego.

Trzydzieści rozdziałów i jeszcze więcej historii i przykładów z życia codziennego. Zmotywuj się do działania z tym tytułem, który skłania do obszerniejszych przemyśleń. Sprawia rozmyślanie nad rzeczami dotąd wydającymi się nieważnymi. Zwraca uwagę na niuanse, które decydują o sukcesie w każdym sporcie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.