Menu

Matki, które nie potrafią kochać

Cechy produktu

  • ISBN 9788366200197 
  • Autor Susan Forward 
  • Wydawnictwo Purana 
  • Ilość stron 326 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Matki, które nie potrafią kochać Dr Susan Forward, Donna Frazier-GlynnAutorka Toksycznych rodziców tym razem oferuje uzdrawiający poradnika dla córekW swej bestsellerowej książce Susan Forward omawia szkody czynione poprzez niekochające matki w psychice córek i podsuwa tym ostatnim wydajne sposoby przezwyciężania bolesnego dziedzictwa.

poprzez 35 lat praktyki terapeutycznej autorka pomogła wielu kobietom uporać się z emocjonalnym bagażem pozostałym po wychowaniu przez inne kobiety, o pokolenie starsze. Jak tłumaczy Susan Forward, można wygoić „matczyną ranę”, znaleźć pomoc i odbudować poczucie własnej wartości.

Na stronach tej książki przewijają się przeróżne typy tytułowych „matek, które nie potrafią kochać”: narcystyczne, zazdrosne, zaborcze, despotyczne, niewydolne życiowo i wychowawczo, stosujące przemoc wobec córek albo niezdolne do ich ochrony przed przemocą.

Każdy z tych typów wytwarza szczególne napięcia w relacji matka–córka, które najpierw trzeba zidentyfikować i zrozumieć, aby móc rozpocząć proces uzdrawiania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.