Menu

Maurizio - Kot w okularach - Katarzyna Kozłowska (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788726128246 
  • Autor Katarzyna Kozłowska 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Maurizio nie jest zwyczajnym kotem. Prawdziwy z niego gwiazdor! Śpiewa w sławnej kapeli Stalowe Wibrysy i w życiu nie boi się niczego. Z niewiele znaczącym wyjątkiem – jego własnej mamy. To na jej prośbę pewnego dnia kupuje okulary.

Ten pozornie nic nie znaczący przedmiot wywraca jego życie do góry nogami. Koci show-biznes jeszcze nigdy nie widział gwiazdy w okularach! Możecie sobie wyobrazić, że dla Maurizia to początek wielu perypetii.

Co z nich wyniknie? Poczytajcie sami! Ani się obejrzycie, a wciągnie Was wir ekscytujących przygód i…złapiecie bakcyla!Katarzyna Kozłowska stworzyła zabawną historię, pełną ładnych żartów i celnych spostrzeżeń na temat współczesności.

Książka należy do kolekcji "Czytam sobie z bakcylem", nowej propozycji literackiej dla starszych dzieci. Propozycje ""z bakcylem"" skierowane są do młodych czytelników, którzy opanowali już trzy stopnie podstawowej serii, a zarażeni bakcylem czytania chcą dalej rozwijać swoją pasję.

Nowa sugestia to kolejne fascynujące przygody i wciągające historie spod piór najlepszych autorów i ilustratorów! Jeszcze więcej stron niezapomnianych wrażeń!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.