Menu

Medycyna estetyczna - ebook

Opis

Książka w szczegółowy sposób omawia cechy starzejącej się skóry, a także czynniki regulujące ten proces. Kolejne rozdziały poświęcone są technikom stosowanym w medycynie estetycznej, w tym nieinwazyjnemu odmładzaniu twarzy i dłoni wraz z protokołami realizowania poszczególnych zabiegów. Autorzy omówili na dodatek zabiegi chirurgii plastycznej wykonywanej w celu korekcji wyglądu głowy, tułowia i kończyn; części chirurgii bariatrycznej, abdominoplastykę, lifting oraz użycie implantów. Istotnie niebanalnym fragmentem pracy jest wykorzystanie laserów, a także leczenie defektów dermatologiczno-estetycznych, takich jak blizny, bliznowce, rozstępy i tatuaże. W podręczniku opisano dodatkowo zabiegi ze stomatologii estetycznej i znaczenie kosmetologii w medycynie estetycznej. Książkę wzbogacono o liczne ryciny i fotografie.

Publikacja jest asygnowana dla studentów kierunków kosmetologicznych i medycznych i osób zainteresowanych metodami leczenia i korekcji defektów urody.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.