Menu

Medytacja kodu źródłowego - nowatorska technika. Jak szybko pokonać lęk, stres i skutecznie osiągnąć cele, aktywując niewykorzystany potencjał mózgu

Cechy produktu

  • ISBN 9788381712460 
  • Autor Michael Cotton 
  • Wydawnictwo Studio Astropsychologii 
  • Ilość stron 314 
  • Rok wydania 2019 

Opis

tradycyjne techniki medytacyjne wymagają dużo czasu, a na efekty trzeba dość długo czekać. Dzięki technologii opisanej w tej publikacji uaktywnisz swój wyższy mózg przed rozpoczęciem medytacji. Prezentowane ćwiczenia sprawią, iż dostąpisz unikatowych form płynności i transcendentnych stanów świadomości, angażując się bardziej w kreatywne procesy życiowe.

Medytacja kodu źródłowego pobudzi subtelną energię w ciele, obudzi wyższy mózg, oświeci umysł i rozpali serce żeby stworzyć autentyczne życie wolne od lęku. Odzyskasz poczucie szczęścia i poprawisz relacje.

z łatwością osiągniesz także cele związane z pracą i życiem osobistym. Ta książka jest idealnym narzędziem, który umożliwi Ci spełnienie w życiu. Wyższa świadomość dostępna dla każdego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.