Menu

Medytacja Kolorami

Cechy produktu

  • ISBN 9788361665168 
  • Wydawnictwo Coaching Institute 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Uwolnij STRES: Medytacja KOLORAMI, Czyszczenie Centrów Energii w Twoim Ciele.

W tej genialnej publikacji dowiesz się, czym są centra energetyczne, gdzie są zlokalizowane w ciele człowieka, jaka jest ich rola. Dowiesz się jak poprzez autorskie ćwiczenie czyszczenia centrów energetycznych zawarte na CD możesz uwolnić blokady, negatywne wzorce i zyskać więcej miłości, szczęścia, zdrowia i bogactwa w Twoim życiu.

Działając w zgodnie z prawem przyciągania i odwzorowania, regularnie czyszcząc swoją strukturę energetyczne, łatwiej przyciągniesz do Twojego życia to, czego pragniesz – zarówno w relacjach międzyludzkich, życiu osobistym, zawodowym, jak i biznesie.
Agnieszka łatwo poprowadzi Cię przez to ćwiczenie tyle razy ile zechcesz.

Wartość tego ćwiczenia w postaci audio, z którego możesz korzystać wielokrotnie jest wyraźnie większa aniżeli symboliczna kwota jego zakupu, bo ile jest dla Ciebie wart spokój umysłu, dobre samopoczucie i więcej, oto dlaczego:

Korzyści jakie odnotowały osoby, które stosowały w miarę regularnie to narzędzie:

pokaźniejszy spokój, wyciszenie i harmonia,

spójność wewnętrzna,

rozluźnienie ciała,

doenergetyzowanie organizmu,

pozbycie się chronicznych bólów gardła, kaszlu, głowy,

zdrowsze narządy kobiece - uwolnienie blokad,

ustąpienie bólów karku - górnej części kręgosłupa, gdzie gromadzą się stresy, wcześniej była potrzeba regularnych masaży,

pozbycie się bezsenności,

kobieta, która w ogóle nie mogła spać po stracie ukochanej osoby, po wielu tygodniach po zastosowaniu wieczorem medytacji po raz pierwszy przespała w spokoju noc,

ustąpienie bólów brzucha,

więcej pozytywnej energii, ludzie chętniej przebywają w moim towarzystwie,

poprawił się stan zdrowia, lepiej się czuję jak rano wstaję,

więcej radości w życiu,

ściągnęła myślami byłą koleżankę ze szkoły, której od wielu lat nie widziała - odzyskanie przyjaźni,

pewna kobieta rano nie mogła wydobyć z siebie głosu, po jednorazowym zaimplementowaniu ćwiczenia odzyskała głos,

łatwiejsze zasypianie, kiedyś potrzebowała tabletek na sen,

wyciszenie, polepszające koncentrację na celach,

bardziej harmonijne relacje z najbliższymi,

obrona przed negatywnymi wpływami innych ludzi, (negatywnymi emocjami).

"Przeszedł mi ból gardła, który odczuwałam od wyjątkowo dawna,
bez względu na porę roku. Bez żadnych leków. Zresztą już na warsztatach ustąpił mi ból głowy. Rano wolę wstać wcześniej,mieć czas na medytację, bo wiem, iż mój dzień będzie udoskonalony, spokojniejszy i szczęśliwszy.

Fajne jest to, iż metody które opracowałaś są proste, nie zajmują dużo czasu, a są tak skuteczne. A uwierz mi, korzystałam wcześniej z innych warsztatów samodoskonalenia.

Po zastosowaniu Twoich metod jestem bardziej wyciszona, spokojniejsza, optymistyczna i co najważniejsze zmienia się na udoskonalone jakość mojego życia.

Przestałam też brać leki antydepresyjne, które stosowałam poprzez 2 lat i nie wybudzam się w nocy. Jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję i życzę Ci, by jak najwięcej ludzi trafiło w Twoje ręce, których nauczysz miłości przeważnie do siebie samych i do całego świata”. Małgorzata, Warszawa

Twoje efekty mogą być inne.

Autorka: Agnieszka Przybysz, polska pionierka coachingu, ekspert relacji, mentor biznes z pasją, założycielka pierwszego Coaching Institute, autorka m.in książek Przyciągnij Miłość - coaching relacji i związków, Przyciągnij Sukcesy z Pasją - coaching kariery i biznesu z pasją, Sięgnij Gwiazd -CELNE Cele i wielu innych publikacji.

ma największe doświadczenie w branży w Polsce.

Ekspert coachingu, występujący w audycjach radiowych i TV Autorka sprawnych programów coachingu i mentoringu m.in ABC Przyciągnij Miłość, damska MOC, Moc mężczyzny, Biznes z Pasją 7P od Pasji do Pieniędzy. Prowadzi Radio żeńska MOC i porady eksperta w telewizji AP.TV więcej czytaj tutaj www.AgnieszkaPrzybysz.com


bezpłatny fragment:
Posłuchaj

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.