Menu

Metody oceny zagrożenia finansowego przedsiębiorstw sektora TSL w Polsce

Cechy produktu

  • ISBN 9788380885899 
  • Autor Lidia Karbownik 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego 
  • Ilość stron 324 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Problem zagrożenia finansowego ma szczególny wymiar znaczeniowy w przypadku przedsiębiorstw sektora TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) ze względu na ich duży i zróżnicowany zakres wzajemnych powiązań kooperacyjnych, a także handlowych ze zleceniobiorcami usług logistycznych. efektywnych narzędzi analitycznych może pozytywnie wpłynąć na wzrost wydajności zarządzania tymi podmiotami, łańcuchami dostaw, a na skutek czego - na wzrost konkurencyjności gospodarki narodowej.

W monografii zaprezentowano oryginalne, a zarazem pierwsze tak znaczne wyniki badań teoretyczno-poręcznych zorientowanych na identyfikację i wybór przeróżnych metod oceny ex post i ex ante zagrożenia finansowego przedsiębiorstw sektora TSL w Polsce. Stanowią one ważne źródło wiedzy nie tylko dla szerokiego grona praktyków zarządzania finansami przedsiębiorstw (w szczególności z sektora TSL), lecz także środowiska akademickiego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.