Menu

Mgliste powietrze

Cechy produktu

  • ISBN 9788366431928 
  • Autor Ann Cleeves 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 336 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Grupa przyjaciół z Londynu udaje się na wesele na Unst – wyspę wysuniętą najszczególniej na północ Szetlandów. Podczas przyjęcia znika Eleanor Longstaff – zupełnie jakby rozpłynęła się w mglistym powietrzu.

Następnego dnia jej przyjaciółka uzyskuje wiadomość, która brzmi jak notatka samobójcza, a ciało Eleanor wypływa na powierzchnię drobnego jeziora blisko klifu.Detektywi Jimmy Perez i Willow Reeves przybywają na miejsce zdarzenia, aby zbadać tajemniczą sprawę.

Co wspólnego ze zniknięciem i śmiercią Eleanor może mieć legenda o duchu lokalnego dziecka, które utonęło w tym samym miejscu przed wojną? Czy za legendą kryje się niewygodna prawda, którą po tylu latach ktoś nadal próbuje ukryć? „Porywająca książka”.

Val McDermid„znakomicie skonstruowany kryminał”. Publishers Weekly„seria Cleeves [z tomu na tom] zyskuje na głębi”. Kirkus Reviews „Autorka ma niezwykły talent do kreowania nieoczywistych postaci”. Booklist"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.