Menu

Miasteczko Anterrey. Znamię

Cechy produktu

  • ISBN 9788381475884 
  • Autor Daniel Radziejewski 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 280 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Pisarz cierpiący na amnezję walczy o odzyskanie swej tożsamości.Cichym i spokojnym dotychczas miasteczkiem Anterrey wstrząsa kolekcja makabrycznych zbrodni. Gdy jedną z zaginionych okazuje się atrakcyjna sąsiadka detektywa Richarda Murraya, ten początkuje śledztwo, mając nadzieję, iż uda mu się odnaleźć kobietę, zanim wydarzy się najgorsze.

Tymczasem Anthony O'Donnell, pisarz cierpiący na amnezję, walczy o odzyskanie swojej tożsamości. Wkrótce przekona się, iż jego pamięć skrywa tajemnice, o których wolałby nie wiedzieć, a które mogą stanowić klucz do rozwiązania ciekawych morderstw w Anterrey...Kim jest ta kobieta? Czy moja własna żona mogłaby coś przede mną ukrywać? Jeśli tak, to dlaczego? Czy jej chłód i dystans posiadają jakiś związek z tym wszystkim? niemało pytań kłębiło mu się w głowie i pragnął jak najszybciej znaleźć na nie odpowiedzi.

Bez pomocy Barbary. Bez niczyjej pomocy. Rozejrzał się po salonie, ale nie dostrzegł niczego, co mogło świadczyć o ich związku. Żadnych zdjęć na półkach, żadnych uroczych wiadomości. Nie było ich również w sypialni, gdzie miał wystarczająco dużo czasu na poznanie otoczenia z pozycji leżącej.

Nie przypominał sobie jej wzroku, czułości, pocałunków czy objęć podczas porannych rozmów w kuchni. Jedynie niedługi, letni dotyk jej rąk. Zaledwie słaby, ledwo widoczny ułamek uśmiechu. Ogarnął go nagły strach.

Strach przed poznaniem przeszłości.Daniel Radziejewski śmiało balansuje na granicy thrillera i horroru. Duszny mroczny klimat, intryga i bohater uwięziony w pułapce własnego umysłu. O tak, to lektura, która na długo nie da o sobie zapomnieć!Agnieszka Lingas-ŁoniewskapisarkaMroczne zaświaty przenikają do rzeczywistości, czego konsekwencją są przerażające zbrodnie.

Daniel Radziejewski intryguje czytelnika, wodzi go za nos, jednocześnie przyprawiając o gęsią skórkę. Ta powieść to genialny przepis na samotną deszczową noc przy zasłoniętych oknach. Dreszcze gwarantowane!Adrian Bednarekpisarz, autor thrillerów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.