Menu

Między nami miłość. Tom 3: Nierozłączni

Cechy produktu

  • ISBN 9788378357650 
  • Autor Katarzyna Mak 
  • Wydawnictwo Videograf 
  • Ilość stron 369 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Zapytani o definicję miłości niejednokrotnie odpowiadamy, że to najpiękniejsze i najbardziej niewiarygodne uczucie, które bez naszego przyzwolenia może zawładnąć naszym sercem. Trzeba jednak pamiętać, że nie wiążą się z tym tylko uniesienia na miarę Mount Everestu czy same przyjemności… Miłość, która dopasujeła Antka i Mię, oszałamia niczym ukwiecona łąka latem.

Jednak uczucie tych dwojga zupełnie jak płatki polnych kwiatów może posiadać jeszcze niedługi termin ważności. Kiedy tylko pojawiają się pierwsze problemy, pozornie silne i niezachwiane fundamenty nagle mogą runąć jak domek z kart.

Mia po raz kolejny zmierzy się z własnymi słabościami, próbując poradzić sobie z rozczarowaniem, kłamstwem, a w konsekwencji złamanym sercem. Czy wybaczy zdradę i niedomówienia, które z dnia na dzień spadną na jej wątłe ramiona, nie pozostawiając cienia nadziei na ulepszone jutro? Antek znów zostanie wystawiony na próbę i tym razem wszystko wskazuje na to, że nie będzie w stanie udźwignąć nadmiaru emocji, które nim zawładną.

Czy zdoła wybaczyć ukochanej kobiecie to jedno zdanie, którego nie spodziewał się usłyszeć z jej ust: „Już cię nie kocham”? Para znana z dwóch poprzednich części procesu pomiędzy nami miłość (Niepokorna i Nieuchwytny) będzie musiała udowodnić, iż rzeczywiście są… integralni i nie umieją bez siebie żyć.

Czy nie wyrzekną się miłości w imię urażonej dumy, braku zaufania albo miłosnego zawodu, który być może okaże się podłą intrygą? Czy Mia zdoła wybaczyć Antkowi jego chwile słabości, a on zapomni jej brak wiary, który w istocie doprowadził do rozpadu ich związku? Czy znajdą lekarstwo na małżeńskie problemy i uda im się uratować niepowtarzalny związek, który z takim zaangażowaniem budowali?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.