Menu

Milion nowych chwil

Cechy produktu

  • ISBN 9788328712072 
  • Autor Katherine Center 
  • Wydawnictwo Muza 
  • Ilość stron 416 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Niezapomniana historia miłosna, która przedstawia,nawet w najtrudniejszych okolicznościach jest miejsce na chwile radościPiękna i pełna mocy powieść o przetrwaniuMłoda, błyskotliwa i zdolna Margaret właśnie skończyła studia i zaraz rozpocznie wymarzoną pracę.

Do tego jest w szczęśliwym związku z Chipem – przystojniakiem, który wkrótce ma dostać licencję pilota. Są walentynki i spodziewa się,w trakcie wycieczki samolotem Chip jej się oświadczy. Potem wezmą ślub i będą żyli długo i szczęśliwie.Jednak najpiękniejszy dzień w jej życiu zamienia się w koszmar.

Romantyczny lot cessną kończy się wypadkiem, a Margaret odnosi poważne obrażenia i jest sparaliżowana. W jednej chwili traci wszystko. W szpitalu musi zmierzyć się z bolesną prawdą, iż nic już nie będzie takie samo jak dawniej.

Czy będzie potrafiła znaleźć własny sposób na życie, a po drodze zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami, uleczyć złamane serce i zrozumieć, iż miłość można znaleźć w najmniej oczekiwanym miejscu?Poruszająca fabuła, bohaterka, z którą łatwo się utożsamić, romantyczna historia miłosna, zabawne dialogi i trafna dawka czarnego humoru czyni z tej powieści fantastyczną feel good novel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.