Menu

Miłość i inne nieszczęścia. Tom 4

Cechy produktu

  • ISBN 9788366278493 
  • Autor Agata Przybyłek 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 368 
  • Rok wydania 2019 

Opis

"Bestsellerowa linia komediowa Agaty Przybyłek to zwariowane i pełne humoru powieści, w których roi się od rodzinnych nieporozumień. Cztery siostry, rozmaite niczym cztery żywioły i wtrącająca się w ich życie mamusia - przekonajcie się same, do czego te kobiety są zdolne!Małgosia jest szczęśliwą żoną, matką i właścicielką plantacji lawendy.

Jej mąż, Wojtek, niespodziewanie ulega wypadkowi i trafia do szpitala. Małgosia musi zająć się jego warsztatem samochodowym, lecz nie ma o tym bladego pojęcia. Na dodatek przypadkiem odkrywa pewien mroczny sekret…Wiadomość o wypadku Wojtka zadowala mamę Małgosi, która nigdy nie przepadała za zięciem.

Postanawia wykorzystać jego nieobecność w domu i pokazuje córce pewnego niezwykle przystojnego młodego policjanta... Wymyśla zwariowany plan, lecz czy uda jej się go zrealizować? Po co w ogóle swatać mężatkę? I czy można zmusić kogoś do miłości?"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.