Menu

Miłość na gigancie

Cechy produktu

  • ISBN 9788381696340 
  • Autor Anita Scharmach 
  • Wydawnictwo Prószyński Media 
  • Ilość stron 232 

Opis

Czasem wystarczy zgubić kota, aby Twoje życie stanęło na głowie!

Magda Lewicka jest księgową daleką od standardowych wyobrażeń. Nie nosi grubych szkieł na nosie i nie jest posiadaczką pokaźnego tyłka. To przepiękna, zabawna kobieta dobiegająca trzydziestki. Jest również właścicielką kota Manfreda, z którym mieszka w wynajmowanej kawalerce. Kot posiada naturę globtrotera i z ochotą zwiedza okolice. Podczas kolejnych poszukiwań kociego towarzysza Magda poznaje przystojnego jak Apollo Jakuba.
Dziewczyna, uradowana, że w jej świecie w końcu zagościł Człowiek i jest to pan, przekonuje się, iż życie nie polega tylko na poszukiwaniu szczęścia, lecz i jego dawaniu.
Pełna humoru i ciepła opowieść, od której nie sposób się oderwać.

Uważam, iż zarażanie czytelnika radością życia to znak firmowy Anity.
Hanna A. Greń – pisarka

Uwielbiam książki Anity Scharmach, z zasady ze względu na jej unikatowe podejście do samej konstrukcji powieści, gdzie romans nigdy nie wybija się na pierwszy plan…
Monika Jędrzejewska, Kanapa literacka

Anita Scharmach to zdolna, obiecująca autorka z niezwykłym poczuciem humoru; rewelacyjna przyjaciółka i najzwyczajniej w świecie dobry człowiek.
Anna Sakowicz – pisarka

Anita Scharmach - pisarka z Gdyni, miasta szczęśliwych ludzi. Zakochana równocześnie w swoim mieście, jak i w Kaszubach. Sama o sobie mówi, że jest szczęściarą.
Niepoprawna optymistka, niewielkimi kroczkami spełniająca swoje marzenia. Z wykształcenia ekonomistka.
Na rynku literackim debiutowała w 2016 r powieścią "Mogę wszystko". W 2017 r została wydana dylogia "Zaraz wracam" i "Smaki życia", a w 2018 r na półki księgarskie trafiła powieść "Sukces rysowany szminką". W swych powieściach wzrusza, bawi i zmusza do refleksji.
Szczęście swe dzieli z mężem, dziećmi i dwoma kotami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.