Menu

Miłość silniejsza niż szatan - Barbara Cartland (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788711727737 
  • Autor Barbara Cartland 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 115 
  • Rok wydania 2018 

Opis

"Młody oficer brytyjski, który uczestniczy w tajnej misji w Indiach, dowiaduje się, iż trzej mężczyźni padli ofiarą zabójstwa poprzez pomyłkę, bo celem miał być on. Fakty te kojarzy sobie ze śmiercią własnego wuja, markiza Mawdelyn, pułkownika Berkshire, czołowego reprezentanta jednego z najstarszych rodów w Anglii po którym ma odziedziczyć duży majątek.

Vincent przerywa misję w Indiach i z pośpiechem wraca do Anglii. Tymczasem po spadek zgłasza się jego kuzyn Gervais. Od tego momentu rzeczywistość zamienia się w prawdziwy horror. Wiadomość o śmierci Vincenta jest dla Charisy i ojca wielkim szokiem.

Dotarła z Indii wkrótce po pogrzebie starego markiza. Ojciec otrzymał list od Gervaisa Mawde'a. Małżeństwa wśród francuskiej arystokracji są na ogół aranżowane i Gervais zamierza poślubić Charisę. Ona natomiast czuje się zmuszona poprzez ojca do małżeństwa bez miłości.

Wkłada ślubny strój i trudno jej było uwierzyć, że to dzień jej ślubu. Odczuła wielką ulgę na wieść, iż Gervais zmarł w drodze do lekarza a jego przyjaciele zostali odesłani do Francji."

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.