Menu

Miłość w Ustroniach

Cechy produktu

  • ISBN 9788378598121 
  • Autor Małgorzata Kasprzyk 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 102 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Wydanie specjalne z okazji Walentynek. Sześć historii miłosnych z sekretami w tle i sześć zagadkowych miejsc, w których spotykają się zakochani. Nie zawsze wszystko jest takie, jak się wydaje i nie za każdym razem naprawdę ma miejsce romans - niekiedy pozory mylą!

intrygujące miejsca akcji, intensywni bohaterowie i ona - miłość - odmieniana przez przypadki, nadająca kolorów życiu owych postaci. Lecz w historiach opowiedzianych poprzez Małgorzatę Kasprzyk, miłość wcale nie jest ckliwa jak w tanich romansach.

Ta miłość potrafi zrobić krzywdę poprzez fałszywe oskarżenia, żyje w przeszłości starego domu, bywa sumą pewnych przypadków, czy po prostu rodzi się nieświadomie ukryta głęboko w sercu. Miłość w tych opowieściach jest ładna i enigmatyczna, delikatna i nad wyraz subtelna.

Odkryjcie jej przesłanie i cudowną wrażliwość. Szczerze polecam!Agnieszka Krizel - Recenzje Agi Zbiór sześciu opowiadań, w których miłość przeplata się z tajemnicami oraz dużą dawką śmiechu. Chwile wzruszeń i dobra zabawa gwarantowana.Irena Bujak - Zapatrzona w książki

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.