Menu

Mind Control Sąd Apokalipsy - Sławomir Mirosławski

Cechy produktu

  • ISBN 9788379005116 
  • Autor Sławomir Mirosławski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 59 
  • Rok wydania 2016 

Opis

„Mind Control Sąd Apokalipsy” Sławomira Mirosławskiego to pamiętnik nasycony sekretami życia duchowego i z pogranicza materii. Jest to także zbiór trudnych doświadczeń podczas kontroli umysłu. Apokalipsa dotykająca autora – mgr teologii dała się we znaki, które poddaje osądowi.

Zdawać się może, iż wszyscy postrzegamy świat równie. Czarne jest czarne, a białe jest białe. Jednak ta pozycja troszkę odmieni patrzenie na ten świat. Możemy dowiedzieć się rzeczy, o których nigdy wcześniej nie mieliśmy pojęcia, jednak czy to zrozumiemy już zależy od nas. Jest to książka, która opowiada to, co czuła osoba, chora na zaburzenia psychiczne, która postrzega świat zupełnie inaczej. Chwilami może wydawać sie, że nie ma ona sensu, jednak należy pamiętać, iż jest to pamiętnik. Dlatego właśnie dane i ciekawostki podawane są wprost, nie należy szukać głębszego ich sensu. Trzeba jedynie otwarty umysł.
W pamiętniku zawartych jest mnóstwo domysłów. Autor analizuje dostępne mu źródła i doszukuje się przyczyn choćby w rozbijaniu atomów. Rozumowo stara się dojść do jakiegoś jednego konkretnego przekonania. Jest to amatorskie dochodzenie do prawdy na temat kontroli umysłu. Z całą pewnością jednak autor doszedł do wniosku, iż słowa „kontrola umysłu” można zamienić na słowo „spektakularność”. Książka jest również świadectwem wiary i próbą dojścia do spektakularności.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.