Menu

Moc modlitwy o uzdrowienie - Richard Mcalear (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788374829984 
  • Autor Richard Mcalear 
  • Wydawnictwo eSPe 
  • Ilość stron 192 
  • Rok wydania 2018 

Opis

o nad wyraz potrzebna, kompetentnie napisana książka – stanowczo pomocna zarówno dla tych, którzy chcą doznać uzdrowienia, jak i dla posługujących w Kościele modlitwą o uzdrowienie.o. Piotr Różański SPMiliony ludzi na całym świecie potrzebują dziś uzdrowienia, równocześnie z dolegliwości fizycznych, jak i przeróżnych zranień psychicznych.

Dla wielu z nich, mimo niesamowitego postępu medycyny, wciąż ostatnią deską ratunku jest Boża łaska. Dlaczego tak nieliczni jej doświadczają, choć Bóg chce ją ofiarować wszystkim, którzy o nią proszą?Ojciec Richard McAlear, od 1976 roku zaangażowany w posługę uzdrawiania, znalazł odpowiedzi na pytania nieraz padające z ust osób, które mimo podejmowania wielu prób modlitwy nie widzą jej owoców.

za pomocą tej książki postanowił podzielić się swym ogromnym doświadczeniem z wszystkimi, którzy szczerze pragną otworzyć się na Bożą moc uzdrawiania i uwalniania. Oferuje komplet potężnych porad, co zrobić, by stać się świadkiem prawdziwych cudów.

Jeśli więc wciąż zastanawiasz się:jakimi cechami musi wyróżniać się osoba prosząca o uzdrowienie;co zrobić, żeby modlitwa przyniosła oczekiwane owoce;czy każdy może zostać przez Boga uleczony;co przeszkadza w przyjęciu Bożej łaski uzdrowienia;jak przezwyciężyć zwątpienie, brak wiary, niepokój i troski codzienności, które utrudniają otwarcie się na dary ofiarowywane nam przez Boga;weź do ręki ten prosty przewodnik i – kierując się zawartymi w nim wskazówkami – pewnie wejdź w rzeczywistość Bożej łaski.

Odważ się uwierzyć w ogromną moc, którą Bóg przekazuje także Tobie, i już dziś z pomocą tej fascynującej książki zrób to, czego od Ciebie oczekuje – z wiarą i ufnością przyjmij uzdrowienie!o. Richard McAlear – oblat Maryi Niepokalanej.

lubiany kaznodzieja i rekolekcjonista, podróżujący po całym świecie z modlitwą, dzięki której tysiące ludzi doświadczają uzdrowienia i uwolnienia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.