Menu

Moc pragnienia Tom I

Cechy produktu

  • ISBN 9788379002504 
  • Autor J.M. Wajdenfeld 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 282 
  • Rok wydania 2014 

Opis


J. M. Wajdenfeld autorka książki "Moc pragnienia" pokusiła się o napisanie romantycznej, zabawnej i poruszającej opowieści. Jest to łącząca w sobie komponenty romansu i horroru, pełna erotycznego napięcia historia niebezpiecznej fascynacji tym co tak naprawdę powinno przerażać i odstraszać. Wyłącznie z pozoru zwykła historia, zwykłej trochę dziwnej dziewczyny, która na imprezie poznaje przystojnego wyjątkowo pociągającego faceta. Bohaterowie powieści jednak nie są tak zwykli jak żeby się mogło wydawać...

Julia studiuje antropologię, wynajmuje mieszkanie z dwoma koleżankami, studia pochłaniają ją bez reszty, aż do momentu, kiedy wyciągnięta poprzez współlokatorki idzie na imprezę do klubu. Tam przykuwa jej uwagę niesamowicie seksowna para tańcząca, zachowująca się jakby świat należał tylko do nich.

Ciężko kogoś takiego zignorować, zwłaszcza gdy chłopak porzuca grupę znajomych, choćby swoją śliczną partnerkę, aby właśnie nią - Julią się zainteresować.... To co dzieje się potem to szalony romans, bolesne kłopoty i poważne niebezpieczeństwo, w które pakuje się dziewczyna decydując na związek z Maksem. Ewidentnie nie jest on zwykłym facetem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.