Menu

Modele decyzyjne w planowaniu kompletacji zamówień w nowoczesnym magazynie - Aleksandra Sabo-Zielonka (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378755753 
  • Autor Aleksandra Sabo-Zielonka 
  • Ilość stron 152 
  • Rok wydania 2019 

Opis

W celu powiększenia wydajności magazynów i centrów dystrybucyjnych coraz więcej firm zniża swoje koszty przez optymalizację procesów logistycznych. Konieczność stałego zwiększania skuteczności wynika z rosnącej na rynku konkurencji oraz z wysokich oczekiwań klienta względem terminowej realizacji zamówień.

Kluczowym czynnikiem wpływającym na efektywność pracy magazynu jest czas realizacji zamówień. Ma to przełożenie jednocześnie na koszty funkcjonowania, jak i zyski i na jakość obsługi klientów. W ostatnich latach realizacja zamówień w terminie nie przekraczającym 24 godzin staje się nowym standardem w dostawie produktów, dlategosprawność czynności związanych Z kompletacją zamówień w centrach dystrybucyjnych ma kluczowe znaczenie.

W praktyce każda pojedyncza oszczędność może przekładać się na łączny zysk całego przedsiębiorstwa. Kilka sekund zyskanych podczas jednej operacji (np. Pobierania towaru) ma już widoczne znaczenie w skali globalnej, gdy ilość realizowanych operacji wynosi kilka lub kilkadziesiąt tysięcy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.