Menu

Mój mąż drwal - ebook

Opis


Zdaniem socjologów, rodzina to najważniejsza grupa społeczna, która jest podstawowym budulcem wszelkich społeczeństw. Temat rodziny pojawia się wszędzie, jednocześnie w social mediach, jak i w książkach. Któż nie zna arystokratycznej rodziny Łęckich z,,Lalki" Bolesława Prusa, dworku Korczyńskich z,,Nad Niemnem" czy Sopliców z,,pana Tadeusza".

Współczesna literatura na dodatek proponuje nam ciekawe ujęcia tematu rodziny. Do takich książek należy,,Mój mąż drwal" Anny Radziejewskiej – niezwykły zbiorek obrazków z życia rodziny modeli 2+1, którą tworzą żona Kasia, tytułowy,,mąż drwal" Darek, a także ich synek Leon. Autorka w sposób zabawny i wyjątkowy przedstawiła życie codzienne, oddała klimat kochającej rodziny, która doświadcza najróżniejszych sytuacji każdego dnia. Jest to jednak lektura skupiająca się na dobrych aspektach, prezentująca głównie niezwykłą więź, jaka łączy opisywaną rodzinę.

Historyjki są autentyczne, napisane na podstawie własnych doświadczeń. Przeplatają je ciekawe suplementy, które stanowią zwykle przepisy na domowe specjały. Jest to pozycja, którą można śmiało polecić każdemu, bowiem, jak mówi Anna Radziejewska:,,Rodzina to jest siła, naprawdę". Po przeczytaniu tej zabawnej książki nie sposób się z tym nie zgodzić.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.