Menu

Morfirion - Paweł Skrobanek

Cechy produktu

  • ISBN 9788379001446 
  • Autor Paweł Skrobanek 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 430 
  • Rok wydania 2013 
  • Tematyka fantastyka i sci-fi 

Opis

Somya to 16-letnia, z pozoru normalna dziewczyna. Chodzi do szkoły, ma przyjaciół, kochających rodziców. Jest ziemianką zamieszkującą Dragon City – miasto położone w zachodniej części kontynentu Ultimus. Podobnie jak jej rodzice jest pasjonatką progresywności, a także eksploratorką nieodkrytych zakątków wszechświata. I choć jej życie diametralnie różni się od tego na Ziemi, w swojej pamięci zachowała ułamek wspomnień, miała też kilka pamiątek z niej przywiezionych, które darzyła wielkim sentymentem. Posiadała dodatkowo niezwykły pierścień, otrzymany w dniu 15-tych urodzin, z mocy którego nie zdawała sobie sprawy. To za jego sprawą w życiu Somyi wydarzy się mnóstwo niespodzianych zwrotów akcji.

Nastolatka nie spodziewa się, iż życie planety spocznie w jej rękach, a tocząc walki z Narranami, którzy ją opanowali, będzie musiała nagle wydorośleć. Na szczęście może liczyć na pomoc najbliższych – przyjaciół i nauczycieli. Co wyniknie z tych przygód? Czy Somyi uda się ocalić planetę i jej mieszkańców? Czy przetrwa krwawą olimpiadę? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w lekturze Morfiriona – debiutanckiej powieści Pawła Skrobanka, autora licznych publikacji naukowych, a także miłośnika literatury fantasy.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.