Menu

Motywowanie

Cechy produktu

  • ISBN 9788377466582 
  • Autor Brian Tracy 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 97 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Motywowanie

Jednym z twoich najważniejszych obowiązków jako menedżera jest motywowanie pracowników do jak najlepszej pracy. Menedżerowie, którzy kreujeją satysfakcjonujące i wyzwalające energię warunki pracy, ograniczają fluktuację kadr, jednocześnie powiększając produktywność i jakość.

W tej książce Brian Tracy, ekspert w zakresie sukcesu, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, ukazuje 21 prostych do opanowania i sprawnych metod powiększenia skuteczności zarówno pojedynczych osób, jak i zespołów. Wyjawia, jak:

- wyzwalać pasję pracowników w wykonywaniu przydzielonych im zadań,

- stawiać pracownikom wyzwania, które pomagają im w rozwoju,

- zaspokajać ich potrzebę poczucia niezależności, a jednocześnie przynależności do zespołu,

- ograniczać obawę przed porażką i powiększać pragnienie podejmowania się zadań,

- eliminować przeszkody z ich drogi rozwoju zawodowego,

- zapewniać opinię zwrotną konieczną do osiągnięcia sukcesu.

I dużo więcej!

Brian Tracy jest jednym z najlepszych fachowych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z zróżnicowanych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji.

Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i przypasowane do różnorodnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.