Menu

Mów i zwyciężaj

Cechy produktu

  • ISBN 9788380870413 
  • Autor Tracy Brian 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Rok wydania 2017 

Opis

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić zarys życia osobistego i kariery zawodowej.
W Mów i zwyciężaj Brian Tracy prezentuje, jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania – i jak wykorzystać ją, żeby osiągnąć choćby pozornie najszczególniej nierealne cele! Odsłania sprawdzone tajniki zawodu, które warto użyć, by prezentować z mocą i mówić przekonująco, czy to na spotkaniu nieformalnym, czy to w obliczu szerokiej grupy ludzi.
Dowiesz się i nauczysz jak:
• stać się pewnym siebie, pozytywnie nastawionym i rozluźnionym w obliczu dowolnej liczby słuchaczy,
• od pierwszej chwili przykuć uwagę publiczności,
• zastosować mowę ciała, pomoce i techniki głosowe, aby utrzymać zaangażowanie słuchających,
• przechodzić płynnie od jednego punktu do następnego,
• zręcznie wykorzystać humor, anegdoty, opowieści, cytaty i pytania,
• radzić sobie ze sceptycyzmem publiczności,
• kończyć z mocą, autorytatywnie.
Treść audiobooka wykracza poza podstawowe dane na temat wystąpień publicznych. Zdradza ona tajniki wywierania maksymalnie sprawnego wpływu własnymi słowami i prezentacjami, które pozwolą ci nie tylko sprawnie się komunikować, ale także w mistrzowski sposób zmieniać zdanie innych osób na tematy o krytycznym znaczeniu dla twojego sukcesu.
Audiobook posiada specjalny, dodatkowy rozdział o wygłaszaniu przekonujących prezentacji handlowych – pomoże ci przyspieszyć karierę zawodową, zyskać szacunek innych i osiągnąć najważniejsze cele!
***
Jeśli chcesz być rewelacyjnym i inspirującym mówcą, twoim celem jest nauka pod kierunkiem najlepszych z najkorzystniejszych. Brian Tracy jest megagwiazdą sceny. Należy go słuchać z uwagą, gdy uczy krok po kroku, jak wyjść z niebytu i znaleźć się wśród najlepszych w dziedzinie zawodowego przemawiania. Nikt nie potrafi zrobić tego lepiej niż Brian.
–Mark Victor Hansen, współtwórca bestsellerowej serii Chicken Soup for the Soul®, współautor książki Jednominutowy milioner
***
Jeszcze raz Brian Tracy stworzył przebój. W „Mów i zwyciężaj” ten mistrz sceny pozwala dogłębnie przyjrzeć się tematowi i udziela cennych wskazówek.
– Ken Blanchard, współautor Jednominutowego menedżera
***
Brian Tracy jest jednym z odnoszących największe sukcesy na świecie mówców i konsultantów z dziedziny rozwoju osobistego i zawodowego. Przemawia co roku do ponad 250 000 osób. Jego marka Brian Tracy International, z siedzibą w San Diego, ma przedstawicielstwa działające w całych Stanach Zjednoczonych, a także w 31 innych krajach. Jest autorem bestsellerów, m.in. Zjedz tę żabę! i Pocałuj tę żabę! i Psychologia sprzedaży i Zamknij się i działaj!. Mieszka w Solana Beach w Kalifornii.


gratisowy fragment:
Posłuchaj

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.