Menu

Mów i zwyciężaj

Cechy produktu

  • ISBN 9788380878389 
  • Autor Brian Tracy 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 184 
  • Rok wydania 2019 

Opis

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i produktywnego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić zarys życia osobistego i kariery zawodowej.

Dzięki nim stał się osobą, którą inni stawiają sobie za wzór, podejmując decyzję o przejęciu kontroli nad własnym życiem. W książce Mów i zwyciężaj Brian Tracy demonstruje, jak po mistrzowsku opanować sztukę sprawnego przemawiania – i jak wykorzystać ją, aby osiągnąć choćby pozornie najistotniej nierealne cele!

Umiejętność prawidłowego przemawiania to:• zdobycie szacunku w innych i nowych kontaktach• zwrócenie na siebie pozytywnej uwagi wpływowych osób które mogą otworzyć ważne drzwi na drodze rozwoju życia osobistego i zawodowego• pewne prezentowanie siebie co może przyspieszyć wspinaczkę po szczeblach kariery dzięki• wywieranie wrażenia osoby bardziej uzdolnionej i inteligentnej w porównaniu z osobami, które tego nie potrafią.W poradniku Mów i zwyciężaj odsłania sprawdzone tajniki zawodu, które warto zastosować, żeby prezentować z mocą i mówić przekonująco, czy to na spotkaniu nieformalnym, czy to w obliczu dużej grupy ludzi.

Dowiesz się i nauczysz jak:• stać się pewnym siebie, pozytywnie nastawionym i rozluźnionym w obliczu dowolnej liczby słuchaczy,• od pierwszej chwili przykuć uwagę publiczności,• użyć mowę ciała, pomoce i techniki głosowe, by utrzymać zaangażowanie słuchających,• przechodzić płynnie od jednego punktu do następnego,• zręcznie zastosować humor, anegdoty, opowieści, cytaty i pytania,• radzić sobie ze sceptycyzmem publiczności,• kończyć z mocą, autorytatywnie.Treść książki wykracza poza podstawowe informacje na temat wystąpień publicznych.

Zdradza ona tajniki wywierania maksymalnie wydajnego wpływu własnymi słowami i prezentacjami, które pozwolą ci nie tylko efektywnie się komunikować, lecz także w profesjonalny sposób zmieniać zdanie innych osób na tematy o krytycznym znaczeniu dla twojego sukcesu.

Ta niezwykła książka – pękająca w szwach od sprawdzonych strategii, a nawet zawierająca specjalny, dodatkowy rozdział o wygłaszaniu przekonujących prezentacji handlowych – pomoże ci przyspieszyć karierę zawodową, zyskać szacunek innych i osiągnąć najważniejsze cele.Wielu błędne zakłada, iż ludzie dzielą się na dwa rodzaje: tych, którzy urodzili się pewni siebie, z umiejętnością zręcznego przemawiania do tłumu bez jednej kropli potu na czole, i na tych, którzy może i mają nieprzeciętne pomysły, ale z łatwością wpadają w popłoch i z trudnością wyrażają własne myśli, stojąc w obliczu publiczności.

Ale jest dobra wiadomość – sztukę przemawiania można systematycznie przyswajać, a jeśli kieruje tobą silne pragnienie, dyscyplina i determinacja, nie mówiąc już o nauczycielu w postaci jednego z najwspanialszych mówców, ty także możesz stać się utalentowanym prelegentem.***Jeśli chcesz być rewelacyjnym i inspirującym mówcą, twoim celem jest nauka pod kierunkiem najkorzystniejszych z najkorzystniejszych.

Brian Tracy jest megagwiazdą sceny. Należy go słuchać z uwagą, gdy uczy krok po kroku, jak wyjść z niebytu i znaleźć się wśród najkorzystniejszych w dziedzinie zawodowego przemawiania. Nikt nie potrafi zrobić tego lepiej niż Brian.

–Mark Victor Hansen, współautor książek Jednominutowy milioner, a także Złam kod milionerówJeszcze raz Brian Tracy stworzył przebój. W swojej nowej książce Mów i zwyciężaj ten mistrz sceny pozwala dogłębnie przyjrzeć się tematowi i udziela cennych wskazówek.

– Ken Blanchard, współautor Jednominutowego menedżera***Brian Tracy jest jednym z odnoszących największe sukcesy na świecie mówców i konsultantów z dziedziny rozwoju osobistego i zawodowego. Przemawia co roku do ponad 250 000 osób.

Jego marka Brian Tracy International, z siedzibą w San Diego, ma przedstawicielstwa działające w 32 krajach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.