Menu

Mów szeptem

Cechy produktu

  • ISBN 9788366234291 
  • Autor Agnieszka Olejnik 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 328 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Młodzi. Samotni. Rozdarci.

Witek to miłośnik Szekspira i geniusz matematyczny, który rozumie liczby lepiej niżeli ludzi. Chłopak ma też rzadki dar i widzi słowa jako odcienie. Pomimo tego, że świat Witka jest bogaty, to samotny, bo nie ma w nim przyjaciół.

Kiedy w szkole pojawia się nowa uczennica, Witek od razu zwraca na nią uwagę. Nie zniechęca go to, że Magda jest skryta i małomówna. Dziewczyna go bardzo intryguje i aczkolwiek Witek nie szuka miłości, to postanawia, iż musi poznać ją bliżej.

Oboje są zupełnie różni, a jednak do siebie podobni. Oboje są samotni, bo uważają, że lepiej być samemu aniżeli kochać i cierpieć. Kiedy spotka ich tragedia, zrozumieją, że wyłącznie miłość pozwoli im przetrwać.

__

O autorce

Agnieszka Olejnik – znana w Polsce autorka powieści obyczajowych, która wydała do tej pory 17 książek. Z wykształcenia polonistka i anglistka, a prywatnie mama trzech synów. Uciekając przed zgiełkiem miasta, zamieszkała w domu na skraju lasu. Uwielbia podróże, dawniej chodziła po jaskiniach i latała szybowcem. W jej książkach poruszane są ważne i nieprzystępne problemy równocześnie nastolatków jak i całkiem pogubionych dorosłych.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.