Menu

Mroczna miłość. Mroczne światło. Tom 1

Cechy produktu

  • ISBN 9788366234482 
  • Autor T.m. Frazier 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 344 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Debiut literacki T.M. Frazier w końcu w Polsce!Jake jest mrocznym, nieodgadnionym, wytatuowanym i niezwykle niebezpiecznym motocyklistą, od którego ktoś taki jak 17-letnia Abby powinien trzymać się z daleka.

Jednak dziewczyna wbrew pozorom nie jest taka niewinna, jak mogłoby się wydawać, a życiowe doświadczenia sprawiły,trudno ją złamać.Jake i Abby poznają się w dziwnych okolicznościach. Ona spędza noc w samochodzie swej zmarłej babci na złomowisku, a on no cóż, robił to, co zdarzało mu się dosyć często, spędzał czas… w towarzystwie.Oboje noszą w sercach ciemność, oboje przekonali się, że mogą liczyć tylko na siebie i oboje odkryją smak pierwszego prawdziwego uczucia, które narodzi się… w mroku.Historia, niepokornego, niebezpiecznego zabójcy znanego z linii King!__"To nie jest typowa historia miłosna, bardziej połączenie piękna z mrokiem." – Christy, Goodreads__O autorceT.M.

Frazier to bestsellerowa autorka USA Today, której sławę przyniosła seria King. Obecnie jej nazwisko znajduje się na liście 12-stu najwyżej ocenianych autorów literatury fiction (beletrystyka) na Goodreads.com tuż za J.K.

Rowling. Autorka od dziecka chciała być pisarką, lecz w wyniku różnorodnych życiowych zawirowań praktycznie poprzez pierwsze 10 lat kariery zawodowej pracowała jako pośrednik nieruchomości. Dopiero później za namową męża zdecydowała, że chce w końcu pójść za głosem swej pasji pisarskiej i wynikiem tego była jej debiutancka książka "The Dark Light of Day" (2013).

Jej książka "Preppy" (kolekcja King) znalazła się wśród finalistów Goodreads Choice Award 2016 Romance, czyli najlepszych książek roku wybieranych przez czytelników i recenzentów z całego świata. Autorka do teraz ciągle szczypie się w ramię, by upewnić, się, że jej życie to nie sen.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.