Menu

Mroczne dzieje Elizabeth Frankenstein - Kiersten White (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366436527 
  • Autor Kiersten White 
  • Wydawnictwo Young 
  • Ilość stron 396 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Porywający i mroczny retelling „Frankensteina”, który przyprawi cię o dreszcze.Co to znaczy być potworem?Elizabeth Lavenza jest skazana na marne życie. Bita i poniżana poprzez swoją opiekunkę, spędza dzieciństwo w skrajnej biedzie.

Do dnia, w którym zostaje sprzedana rodzinie Frankensteinów.Ma jedno zadanie – być wierną przyjaciółką Victora Frankensteina, samotnego, niestabilnego emocjonalnie chłopca. Niewielka Elizabeth wie, że musi zrobić wszystko, aby zapewnić mu rozrywkę – to jej najlepsza szansa na ucieczkę od nędzy.

Wszystko jednak ma swoją cenę.Z upływem lat niebezpieczny temperament Victora coraz bardziej ją niepokoi. Gdy chłopak wyjeżdża na studia i nie daje znaku życia, Elizabeth obawia się, że nie jest już niezbędna rodzinie, i postanawia go odnaleźć.

Nie wie jeszcze, że to początek mrożącej krew w żyłach podróży do odkrycia mrocznej i szokującej prawdy o jej przyjacielu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.