Menu

Mutacje, czyli ewolucja

Cechy produktu

  • ISBN 9788394894917 
  • Autor Jack Burlay 
  • Wydawnictwo Rozpisani.pl 
  • Ilość stron 162 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Czy ktoś zastanawiał się nad tym, jak wyglądałby nasz świat, gdyby zwierzęta były inteligentne, a co więcej – umiałyby mówić? Czy to, co robimy z naszym środowiskiem jako ludzie, rozumna rasa (?), jest właściwe? Przedstawiony zbiór opowiadań nie jest odpowiedzią na te pytania,znacznie powiadamia czytelnikom, iż jesteśmy odpowiedzialni za nasz świat i inne stworzenia.

Na własne zapotrzebowania autor zdefiniował własne nowele, jako trend fantastyki proekologicznej (Eko-SF). Trochę żartem, trochę z przekorą przedstawił kilka wersji swojego świata SF, świata zwierząt inteligentnych.

Bo gdyby jednak trzeba było się z nimi porozumieć... Jack Burlay – polski autor SF i kryminałów, piszący pod pseudonimem. Sam o sobie mówi, iż jest bardziej rejestratorem wyobraźni, a nie pisarzem. Pisarz to za znaczne słowo dla autora short story.

Przyznaje, że pisał poprzez niemało lat do szuflady i dopiero zachęta kilku osób, które przeczytały jego prace, skłoniła go do ujawnienia swej twórczości. Mamy nadzieję, iż czytelnikom spodoba się jego pióro i doczekamy się więcej opowiadań.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.