Menu

Na półmetku - Izabela Panopulos

Cechy produktu

  • ISBN 9788379006984 
  • Autor Izabela Panopulos 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 206 
  • Rok wydania 2017 

Opis


„Na półmetku” Izabeli Panopulos to literatura dla pań.

Justyna, bohaterka powieści jest urzędniczką, od wielu lat pracującą w jednym miejscu, żyjącą w dobrze sobie znanej strefie komfortu. W swoim bagażu doświadczeń skrywa dwa bezpotomne, nieudane małżeństwa i narastającą frustrację. Czterdzieste urodziny stają się punktem krytycznym w życiu kobiety. Dociera do niej, że jest to być może ostatni moment na zmiany w życiu i wydostanie się z kryzysu wieku przeciętnego. Wspierana radami mamy i wieloletniej przyjaciółki - Magdy, postanawia zabrać zaległy urlop i zmienić otoczenie, poznać coś nowego. Wolny czas postanawia spędzić w Grecji. Bazą wypadową dla Justyny staje się tam mieszkanie innej przyjaciółki – Agnieszki i jej partnera Kostasa. Początkowo wakacje mają typowo turystyczny charakter. Wszystko się jednak zmieni, gdy Justyna trafi poprzez przypadek na pewną małą wysepkę na Cykladach…

Książka o kobiecie i dla pań o miłości, życiu rodzinnym, cielesności, erotyce. Nie za każdym razem lekka, miła i przyjemna, ale prawdziwa.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.