Menu

Na pożółkłym papierze - ebook

Opis

Historia kobiety, która w pewnym momencie życia uświadamia sobie, że nie jest szczęśliwa. Jej wyobrażenie przyszłości skrajnie różni się od marzeń jej narzeczonego. Uwięziona w dotychczasowym życiu niczym w twierdzy. Skrępowana pragnieniami mężczyzny, który nie rozumie ani choćby nie próbuje zrozumieć jej potrzeb, postanawia odejść. A może po prostu nie umie go kochać?

Z plecakiem na plecach i niewielką sumą pieniędzy w kieszeni skazuje się na kilka tygodni tułaczki po wybrzeżu. Prędko zdaje sobie sprawę, jaką samotność na siebie ściągnęła. Wycieńczona puka do drzwi niewielkiego domku, gdzie wyjątkowo mądra gospodyni pomaga jej pozbierać się i zacząć nowe życie. Aby rozliczyć się z przeszłością, kobieta pisze listy do narzeczonego, od którego odeszła bez słowa. Czy żałuje swej młodzieńczej decyzji sprzed lat?

Książka skłania do refleksji nad ludzkim losem i uczy doceniać to, co tak naprawdę jest w naszym życiu ważne.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.